Ga direct naar navigatie Ga direct naar de Inhoud

Verpleeghuis De Dormig

Verpleeghuis De Dormig ligt in het centrum van Landgraaf. 
Het verpleeghuis biedt zorg aan mensen die niet alleen verzorging, maar ook intensieve verpleging, (re)activering en behandeling nodig hebben. Dit kunnen mensen zijn met lichamelijke beperkingen of mensen die lijden aan dementie. De meeste bewoners hebben een vrij hoge leeftijd. Het verpleeghuis staat in principe echter open voor mensen uit alle leeftijdsgroepen.
Ook kunnen mensen worden opgenomen die zeer intensieve zorg nodig hebben omdat zij in een terminale fase verkeren.

Verpleeghuis De Dormig is gelegen Op den Heugden 100 in Landgraaf. Voor meer informatie en/of een vrijblijvende rondleiding kunt u contact opnemen met onze Klantenservice 0900-699 0 699.

"Eerst mijn linkerkous, dan de rechter. Dat klinkt misschien onbelangrijk, maar ik doe het mijn hele leven al zo. André denkt er gelukkig altijd aan."